Menu
  • 01.
  • 02.
  • 03.


Türkiye’de üretimi mi düşünüyorsunuz? S

Salkim sizin moda üretim partneriniz. 22 yıllık üretim tecrübesinden sonra insanlar Salkım Moda Üretimi ‘ne duydukları güven ile işlerine devam ediyorlar. Çünkü biz çalışkanlığa önem veriyoruz ve aynı zamanda insanlara güvenilir ve iyi davranıyoruz. Bunların ne kadar önemli olduğunun farkındayız.Kendi fabrikalarımızda etik bir üretim ve Türkiye’nin en başarılı sitilist ve modelistleriyle eşi benzeri olmayan bir bağlantı sunuyoruz. Sadece yüksek kalitede uygun fiyatlı basit ürünler değil ( t-shirt,kot,elbise,yüzme takımı,spor ve takım elbise vb.) aynı zamanda ender bulunan malzemeli ve işçiliği olan eşsiz ürünler yaratıyoruz.

Bugün Türkiye, yaratıcılığın ve önemli üretim en sıcak merkezi. Tasarımcılar, Salkım ile dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan uygun fiyatlı yüksek kaliteli kreasyonlara sahip olabilir.Türk üreticiler, küçük üretimlerin pazarda münhasır olarak yer almasına olanak sağlıyor. Ve tabii ki, Türkiye dünyanın her yerinden en yetenekli moda tasarımcılarının ilgisini çok fazla çekiyor..

Başarılı olmak isteyen her tasarımcının biraz yeteneğe ve güvenilir üreticinin desteğine ihtiyacı vardır.Bu fabrikaları bulmak zor olabilir. Bizim yüksek kalitede hayal edebileceğiniz her şeyi üretebilen üretim ve büyük bir tedarik zincirimiz var. Giyim,takı, ayakkabı,şapka, boya,basım,ticari eşya.. Size bunların üretilmesinde yardımcı olabiliriz.

Takımımızın, hayalinizi gerçeğe dönüştürecek deneyimi ve çevresi bulunuyor.

ReferanslarS

Birlikte ÇalışalımS